Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

josef49

Alternativní léčba-GP zóny

8 fotek letos v únoru 39 zobrazení
Když jsem se začal zajímat o akupunkturu, tak s tím souvisí práce s energií.Stejně tak později, když jsem začal dělat reiki.V tomto případě se jedná vyloženě o práci s energií. To, že na nás působí úplněk měsíce, ale také i geopatogenní zóny je pravda. O GPZ jsem věděl málo.V té době jsem se už znal z několika léčiteli a tak jsem se na ně obrátil.Např. od Toníka Tomšů z Bystrého u Kounova jsem se dozvěděl základy a další cenné rady.Od Vojty ze Svitav jsem taky získal dobré informace.Od nich jsem získal,že k odstínění zóny stačí fólie, která má plátnovou vazbu/potahoval se s ní fóliovník/.Stačí ji dát pod matraci a dojde k jejímu odstínění na okraj fólie.Je však nutné do půl roku fólií vydělat a nechat ji někde volně vyvětrat/asi týden/ a pak je možné ji vrátit zpět, mohlo by dojít k opačnému účinku. Mnohem lepší je přestěhovat postele, pokud to jde.V té době žádná lituratura nebyla.První literaturu jsem získal v roce 1991.Od Václava Nečase "Patogenní zóny a jejich vliv na člověka" a od RNDr.Anny Rehákové CSc. "Člověk a geopatogenní zóny".
Vliv geoanomálního pole proniká hmotou i stavebním materiálem.GPZ nelze odstranit, neboť jejich zdrojem jsou přírodní procesy a děje. Je však možné je odstínit, odrazit, přesměrovat částečně a dočasně vytlačit elektromagnetickým polem. Někdy to však bývá „cesta z louže pod okap“, takový odrušovač může škodit více než samotná GPZ.
Někdy tento problém lidé pochopí až tehdy, když si uvědomí, že se jim někde jinde spalo mnohem lépe a ráno měli síly za několik lidí…
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron